wysocko wielkie
wysocko wielkie
szkola
Przekaż 1% podatku na Ochotniczą Straż Pożarną w Wysocku Wielkim

Szanowni Państwo,

Nieuchronnie nadchodzi czas, kiedy podatnicy w naszym kraju zaczynają rozliczać się ze swoich dochodów za 2013 rok. Jest to również czas , w którym można w wymierny sposób pomóc osobie lub organizacji, która tej pomocy potrzebuje, poprzez przekazanie 1% swojego podatku. Jest to pomoc, która nikogo nic nie kosztuje – wystarczy we właściwy sposób wskazać organizację i cel przekazywanego wsparcia, a Urząd Skarbowy sam przekaże wskazane środki na jej rachunek bankowy.

Jedną z takich organizacji którą można wspierać jest jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Wysocku Wielkim. Już od kilku lat dzięki pozyskanym w ten sposób funduszom unowocześniamy naszą jednostkę i kupujemy nowy sprzęt. Do tej pory zebrane środki przeznaczyliśmy na zakup samochodu oraz umundurowania, a w najbliższym czasie planujemy zakup specjalistycznego kombinezonu, dzięki któremu będziemy mogli usuwać gniazda os i szerszeni.

Dlatego też Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Wysocku Wielkim w imieniu całej społeczności lokalnej na rzecz której działa, zwraca się do Państwa z prośbą o przekazanie 1% podatku na rzecz naszej jednostki. Żeby to uczynić należy wypełnić deklarację wpisując poniższe dane we właściwych rubrykach:

  

Z wyrazami szacunku
Prezes OSP

 

2014-02-09
Wprowadził: Wojciech Krawczyk